Ga naar hoofdinhoud
Waterschap Brabantse Delta logo

Fotografie en video

Landgoed Bouvigne is een populaire locatie voor fotografie en video-opnames. Om het landgoed, de natuur en andere bezoekers te beschermen, gelden enkele afspraken.

Landgoed Bouvigne is een populaire locatie voor fotografie en video-opnames. Om het landgoed, de natuur en andere bezoekers te beschermen, gelden enkele afspraken.

Foto's maken

Het maken van foto's in de tuinen van Landgoed Bouvigne is toegestaan.

Dit geldt bijvoorbeeld voor:

  • Bruidsfotografie
  • Verlovings- en pre-weddingshoots
  • Familie- en groepsfoto's
  • Communie- en portretfotografie

Fotograferen in het kasteel, de kapel, het koetshuis en andere gebouwen is niet toegestaan. Deze gebouwen zijn niet toegankelijk voor publiek.

Video-opnames

Kleinschalige video-opnames in de tuinen zijn toegestaan, zolang deze geen overlast veroorzaken voor andere bezoekers.

Voor grotere opnames, commerciële producties of opnames met veel apparatuur vragen wij om vooraf contact op te nemen.

Dronegebruik

Het gebruik van drones is niet toegestaan op Landgoed Bouvigne.

Vooraf aanmelden

Wij stellen het op prijs wanneer grotere groepen, bruidsreportages of videoproducties vooraf worden gemeld. Zo kunnen wij rekening houden met andere activiteiten op het landgoed.

Belangrijke aandachtspunten

  • Respecteer andere bezoekers.
  • Respecteer natuur en monumenten.
  • Laat geen materialen of afval achter.
  • Volg de huisregels van het landgoed.

Contact

Heb je vragen over fotografie of video-opnames op Landgoed Bouvigne of wil je een grotere reportage aanmelden?

Neem dan contact met ons op via het contactformulier.

Veelgestelde vragen

Mag ik een bruidsreportage, henna-shoot of andere fotoshoot maken?

Ja, fotografie in de tuinen van Landgoed Bouvigne is toegestaan tijdens de openingstijden.

Moet ik betalen voor bruidsfotografie of een fotoshoot op Landgoed Bouvigne?

Nee, het maken van foto's in de tuinen van Landgoed Bouvigne is gratis.

Kan ik mij op het landgoed omkleden?

Nee, Landgoed Bouvigne is een buitenlocatie. Er zijn geen kleedruimtes beschikbaar voor fotografen, modellen of bruidsparen.

Mag ik in het kasteel, de kapel of het koetshuis fotograferen?

Nee, de gebouwen zijn niet toegankelijk voor publiek. Fotografie en video-opnames zijn uitsluitend toegestaan in de tuinen en op het landgoed.

Mag ik een video-opname maken?

Kleinschalige video-opnames zijn toegestaan. Voor grotere producties of opnames met veel apparatuur vragen wij om vooraf contact op te nemen.

Mag ik een drone gebruiken?

Nee, het gebruik van drones is niet toegestaan.

Moet ik mij vooraf aanmelden?

nee, alleen bij bruidsreportages, grotere fotoshoots of video-opnames stellen wij het op prijs als je vooraf contact met ons opneemt. Zo kunnen wij rekening houden met andere activiteiten op het landgoed.

Feedback knop
Feedback knop